درباره ما

درباره ما

ما که هستیم و چه خدماتی ارائه می‌دهیم؟

بلوباکس به عنوان مجموعه ای جهت مشاوره به کسب و کارها فعالیت خود را زیر نظر شرکت بین المللی فناوران نگین سها که در سال ۱۳۹۲ تاسیس گردیده است آغاز نموده. بلوباکس از متخصصانی با دانش و تجربیات به‌روز بین المللی تشکیل شده است که با به‌کارگیری روش‌های نوین وکاربردی به کسب و کار های این مرز و بوم جلایی تازه بخشیده تا بتوانند با پیشرفت روز افزون به اهداف والای خود دست یابند.
تیم ما با اتکاء به دانش روز و تجربیات علمی و اجرایی بین المللی که با بیش از ده سال تجربه در ایران و سایر کشورها از جمله استرالیا، کانادا، سنگاپور و مالزی قادر به ارائه خدمات جامع از مشاوره تا اجرا بوده و همواره سعی دارد با ارائه خدماتی در سطح استانداردهای جهانی انتظارات مشتریان را برآورده و رضایت آنها را حاصل نماید.

چشم انداز

بلوباکس با اتکا به دانش روز و تجربه بین المللی تیم کارآمد خود قصد دارد، کسب و کارهای کشور را با دانش و فناوری روز دنیا آشنا و آنها را سرآمد بازار رقابتی جهانی نماید.

ماموریت

ارائه خدمات متمایز به کسب و کارها جهت بهبود، ارتقاء و توسعه، تا بتوانند با استفاده از دانش روز دنیا و الگوهای موجود جهانی محصول و خدمت متمایز خود را با کمترین هزینه در کوتاه ترین زمان در اختیار بازار هدف قرار دهند و جایگاه مناسب و درخوری را برای خود کسب نمایند.