- طراحی سایت -

اگر کسب و کار شما اینترنتی نیست، متاسفانه شما صاحب یک کسب و کار از رده خارج هستید و به زودی از بازار حذف خواهید شد ( بیل گیتس)

طراحی وب سایت شامل طراحی صفحات وب می باشد که تلفیقی از عکس ها، نوشته ها، کلیپ های تصویری و دیجیتال است. در واقع این محتوای تولید شده در وب سایت از طریق اینترنت در دسترس طیف عظیمی از کاربران قرار می گیرد.در دنیای رقابتی امروز حضور برند و نام تجاری شما در فضای آنلاین از اهمیت ویژه ایی برخوردار است. در حال حاضر کاربران به دنبال هویت برند شما در فضای آنلاین هستند و کسب و کارهایی که در محیط آنلاین (وب سایت، رسانه های اجتماعی، کمپین های آنلاین،…) حضور ندارد از داشتن این هویت محروم هستند.

مزایای طراحی وب سایت برای شما چیست؟

بازاریابی آسان

امروزه یکی از آسان ترین و ارزان ترین راه های بازاریابی، بازاریابی اینترنتی است. کسب و کار شما با داشتن یک وبسایت با طراحی جذاب و گرافیک خوب و عکس های با کیفیت و همچنین ایجاد محیط آنلاین خوشایند برای کاربران به راحتی میتواند ذهن خریدار را با برند شما درگیر و با ایجاد علاقه مشتری را مجاب به خرید در فضای آنلاین نماید

اعتبار برند

داشتن وب سایت برای کاربران شما این فرصت را فراهم می کند تا کاربران به راحتی به توانند تاریخچه برند شما، نوع خدمات و محصولات که ارائه می دهید وقیمت پیشنهادی شما را با سایر برند ها مقایسه و اقدام به خرید نمایند

دسترسی آسان

اینترنت این فرصت را در اختیار مشتریان شما قرار می دهد تا هر لحظه و هر کجا که هستند تنها از طریق یک جست و جوی آسان کالا و خدمت مورد نظر خود را خریداری نمایند. در طی سالهای اخیر با توجه قوانین و مقررات وضع شده در حوزه آنلاین کابران بیش از پیش به درگاه اینترنتی و وب سایت های فروشگاهی اعتماد دارند و با صرف زمان کمتر خرید خود را انجام می دهند.

کاهش هزینه و افزایش سود

داشتن وب سایت کسب و کار شما را به یک محیط زنده ۲۴ ساعته و ۷ روز هفته تبدیل خواهد کرد. طراحی وب سایت شامل یک هزینه اولیه برای راه اندازی و یک هزینه ماهیانه برای بهینه سازی وب سایت است. شما به راحتی می توانید با صرف هزینه کم؛ خدمات و محصولات خود را به طیف عظیمی از کاربران حاضر در فضای انلاین ارائه دهید

سئو

با پیشرفت تکنولوژی تقریبا همه افراد یک تلفن هوشمند در اختیار دارند. آنها برای کسب اطلاعات در مورد هر چیزی  تا خرید در محیط انلاین را از طریق موتورهای جست و جو دنبال میکنند. داشتن وب سایت در دنیای رقابتی امروزه یک باید است ولی یافت نشدن وب سایت شما در موتورهای جست و جو مانند این است که شما صرفا یک سری اطلاعات را بدون هدف در اینترنت نشر داده باشید.

۶ دلیل برای درک اهمیت سئو برای کسب و کار شما

۱- بیشتر از قبل دیده شوید:

در فصای آنلاین شما باید کاملا دیده شوید اگر شما صرفا اطلاعات با محتوای عکس و کلیپ و یا یک متن را در وب سایت خود بارگذاری می کنید این به این معنی نیست که شما در محیط انلاین دیده شده اید.در مقابل اگر سایت شما از سئو استفاده می کند کاربران بیشتری به وب سایت شما دسترسی پیدا خواهند کرد و شما را با یک محصول و یا یک خدمت مشخص جست و جو می کنند.

۲- افزایش اعتبار:

سایت های بهینه شده در موتور های جست و جو با داشتن رتبه بالاتر و جایگاه بهتر اعتماد کاربران را بیشتر از سایر سایت ها جلب می کنند. جالب تر انکه کاربران به صورت ناخود آگاه به این سایت ها اعتماد بیشتری میکنند. هر قدر که شما در محیط آنلاین بیشتر دیده شوید کاربران اعتبار بیشتری را به شما اختصاص می دهند ولی به عنوان یک صاحب کسب و کار باید بدانید بهینه سازی وب سایت یک شبه اتفاق نمی افتد و این امر مستلزم دانش و زمان کافی می باشد.

۳- افزایش ترافیک سایت:

به عنوان صاحب یک کسب و کار شما باید برای ایجاد ترافیک وب سایت خود برنامه ریزی داشت باشید. هر آنچه را در محیط آنلاین در اختیار کاربران قرار میدهید از جمله تصاویر فیلم و یا مقالات باید به گونه ای بهینه سازی شوند که موتور های جست و جو کابران اینترنتی را به سمت وب سایت شما هدایت نمایند. هرچقد این ترافیک بیشتر باشد احتمال فروش محصول یا خدمت مورد نظر شما به مشتریان بلغوه بیشتر بالا خواهد رفت

۴- شناخت و درک مشتریان:

بهینه سازی وب سایت یکی از بهترین راه ها برای درک نیازمشتریان و ارائه وحصولات و خدمات مورد نیاز مشتریان می باشد .در واقع سئو این فرصت را در اختیار شما قرار میدهد نیاز مشتریان بالقوه ایی که به وب سایت شما رجوع می کردند شناسائی و با توجه به آنها کالا و یا خدمت مورد نظر خود را ارائه دهید.

۵- فروش:

بهینه سازی در موتور های جست و جو در راستای آگاهی مشتریان نسبت به برند، باعث اعتبار شما در محیط آنلاین می شود که نتیجه آن افزایش فروش خواهد شد .

۶- پیشی از رقبا:

بهینه سازی وب سایت به کسب و کار شما کمک خواهد کرد که جایگاه خود را نسبت به رقبا تثبیت نموده خود را متمایز کنید.شما باید بدانید سرمایه گذاری در محیط آنلاین به منزله یک سرمای گذاری بلند مدت در راستای اهداف شما است که همانا؛ ایجاد آگاهی و توسعه برند، افزایش ترافیک وب سایت و در نهایت فروش شما که منجر به سود بیشتر خواهد شد.